Yılbaşı Çekilişi

Yeni yılda yüzünüzü güldürecek hediyeler  tahtakaledukkan.com’dan.  1 Aralık  2016 saat 19:30’dan – 31 Aralık 2016 saat 23:00’a kadar tahtakaledukkan.com’a üye olan katılımcılar arasında 1 Ocak 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek çekilişle 1 adet  Black Fortress B1 Dijital Kapı Dürbünü, 1 adet Technoman Bluetooth Speaker, 1 adet 360 Derece Donen Logolu Araç içi Mıknatıslı Telefon Tutucu  hediye edilecektir.

Çekilişimizde facebook sayfamızı beğenmiş olma ve tahtakaledukkan.com’a üye olmuş olma şartı “kesinlikle” aranmaktadır. 

Katılımcılar  facebook ve instagram hesabımızı takip ederek aşağıdaki adımları gerçekleştirerek çekilişe katıldıklarını bildirmiş sayılırlar

· A-Yarışma görselini beğenerek

· B-Yarışma görselini herkese açık olarak paylaşan/ repost yaparak

· C-Yarışma görselinin altına çekilişe katılım isteğini belirten yorum yaparak

· D-Facebook sayfamızı beğenerek ve/veya Instagram profilimizi takip ederek

Bununla birlikte

· Facebook ve Instagramda yer alan çekiliş görselleri altına 3 arkadaşını etiketleyerek katılım bildiren her katılımcı üye ayrıca + 1 çekiliş hakkı kazanır

· Sosyal mecrada tahtakaledukkan etiketi ile bizim için herkese açık bir slogan yazan her katılımcı üye ayrıca + 1 çekiliş hakkı kazanır

· Süre içinde tahtakaledukkan.com’dan alışveriş gerçekleştiren her  üye + çekiliş hakkı kazanır.

Ø  0-100TL arası        + 1 çekiliş hakkı

Ø  100-500tl arası      + 2 çekiliş hakkı

Ø  501-1000tl arası    + 3 çekiliş hakkı

Ø  1001tl üstü             + 4 çekiliş hakkı 

  1. Çekilişte hediye edilecek her ürün için 1 asil 1 yedek talihli belirlenecektir.
  2. Kazananlar  1 Ocak  2017 Pazar günü facebook ve Instagram hesabımız üzerinden açıklanacaktır.

3.Kayıt sırasında tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti  halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Tahtakaledukkan.com katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları iletişim bilgilerini teyit etme hakkını saklı tutar.

4.tahtakaledukkan.com katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına tahtakaledukkan.com ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

  1. Kazananlar 48 saat içinde tahtakaledukkan.com Facebook hesabından özel mesaj yolu ile ya da site üzerinden iletişime geçerek hediyelerinin teslimatını kabul ettiklerini bildirmelidirler.  Asil talihliler  3 iş günü içinde tahtakaledukkan.com ile iletişime geçmezler ise, hakları sırası ile yedek talihlilere geçer. Yedek talihliler de isimleri açıklandıktan sonraki 48 saat içinde tahtakaledukkan.com ile tahtakaledukkan.com Facebook hesabından özel mesaj yolu ile ya da site üzerinden iletişime geçmezler ise çekilişten feragat etmiş kabul edilirler.

6.Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

7.Çekilişe yurt dışından katılımda bulunanlar, hediyelerin teslimi konusundaki yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

8.Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, tahtakaledukkan.com’un her hakları ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

9.Katılımcılar, isimlerinin tahtakaledukkan.com ve tahtakaledukkan.com tarafından belirlenecek mecralarda (web sitesi, sosyal medya ve medya vb.)  açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

  1. Bu çekilişe 18 yaşından küçükler, 13 yaşından küçük bir çocuğu temsil eden sosyal hesaplar, sahte(fake) olduğu tespit edilen üyelikler ile tahtakaledukkan.com çalışanları ve tahtakaledukkan.com çalışanlarının birinci dereceden akrabaları katılamaz, çekilişe katılsalar bile hediyeleri teslim edilmez.
  2. Çekilişte kazanılan ödüller değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  3. Kazanılan hediyelerin teslimatında kargo ücreti katılımcıya aittir.
  4. Tahtakaledukkan.com kurumsal çıkarlarının zarar görmemesi hususunda bu çekilişi zaruri durumlar altında iptal etme yahut çekilişte ve ilgili tarihlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    14.Gönderilecek hediyelerin  tahtakaledukkan.com tarafından belirlenecektir
  5. tahtakaledukkan.com ailesi olarak tüm katılımcılara bol şanslar dileriz 

Eğlence, enerji ve hediye dolu çekilişler bizden, katılmak sizden. :)

İçerik Yanı Reklam 3