Vestel Venus V3 5580’nin Özellikleri

Samsung, Apple, HTC gibi cep telefonu devlerinin yarıştığı akıllı cep telefonu ligine hızlı bir başlangıç yapan yerli beyaz eşya markası Vestel, çıkardığı akıllı telefonların satışından memnun olacak ki yeni modelleri piyasaya sürmeye başladı.

Vestel’in en son olarak görücüye çıkardığı Venus V3 5580 özellikleri sayesinde kullanıcıları tatmin edecek gibi görünüyor. İnceltilmiş kasaya sığdırılan 5.5” ölçülerindeki ekranıyla kullanıcıya ergonomik bir kullanım imkanı sağlayan yeni Venüs modeli 8 çekirdekli işlemcisiyle de kullanıcısını tatmin edecek gibi görünüyor.

Akıllı telefon piyasasının uzun soluklu bir oyuncusu olmak isteyen Vestel, Venus V3 5580’de işlemcide cömert olduğu kadar kamera kalitesinde de iddialı görünüyor. 16 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip olan Vestel’in yeni akıllısı % 76,6 ekran-kasa oranı ile de kullanıcısına tek elle akıllı telefon kullanma zevkini yaşatıyor.

Vestel Venus V3 5580’i rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği de kuşkusuz 16 MP’lik arka kameranın bir değili iki değil tam üç adet LED flaşla destekleniyor olması. Söz tekrar kameradan açılmışken, söylenmeden geçilemeyecek bir diğer özelliği de bu arka kameranın otomatik odaklama, yüz algılama, HDR ve panorama gibi özelliklerinin bulunmasıdır.

Türkiye’de yaygın bir satış ve servis ağına sahip olan Vestel’in bir artısı da yabancı markalara oranla müşteriye daha çözüm odaklı şekilde servis hizmeti vermesidir. Öyle ki ithal telefonlar alındığında ithalatçı, özel ve markanın kendi garanti şekli olmak kaydıyla birçok garanti türleri vardır. Ancak Vestel’de durum öyle değildir. Çünkü Türkiye’nin her ilinde ve birçok ilçesinde Vestel servisleri vardır. Dolayısıyla kullanıcı yaşadığı en küçük problemleri bile kısa sürede şehirlerinde bulunan servislerle kolayca çözebilirler.

Casper VIA V8  Özellikleri

2 Yorum

  1. health

    merhaba arkadaşlar bu veste venus telefonu kullanan biri olarak fiyatına göre muhteşem bir telefon özellikleri bakımından son derece kullanılabilecek harika telefonlardan bir tanesinidr tavsiye ederim.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 2