Hepsi Ekspres

Bir online alışveriş sitesi hayal edin; sizin için her şeyi düşünmüş olsun. Örneğin neye ihtiyacınız olduğunu, konforunuzu, hatta iç huzurunuzu... Bir online alışveriş sitesi düşünün, sizin için güvenli alışveriş tanımını bir  adım öteye taşısın;örneğin, dokunsun, tanısın, tanışsın. İşte tahtakaledukkan.com tam olarak bunu yapıyor.

Tahtakale Dükkan kurulduğu ilk günden beri Hepsi Ekspres’lidir
Tahtakale Dükkan’da her ay en çok satılan ürünler listelenir, talepte bulun formunu kullanan müşteriler tarafından en çok istenilen ürünler ele alınır, Türkiye’de başka hiçbir pazar yerinde henüz olmayan ürünler trend avcısı tarafından tespit edilir; trend avcısının tespit ettiği ürünlerden seçilenler “ilk kez bize gelen” ürün olarak Hepsi Ekspres kategorisinin trend alarmını başlatır. Editörler tarafından oy çokluğu ile seçilen ürünler, en favori ürünlerle birlikte, Hepsi Ekspres kategorisinde yerini alır.

Hepsi Ekspres bir kategoriden çok daha ötesidir.
Hepsi Ekspres kategorisinde yer alan her ürün, siparişin tamamlanmasıyla birlikte hazırlanır, aynı gün içinde kargoya verilir, hızlıca alıcıya ulaştırılır. Sizi ve zamanınızı her zaman önemseyen tahtakaledukkan.com Hepsi Ekspres hizmetinde kargo ücreti talep etmez. Size küçük sürprizler yapar, mutlu etmeyi sever.

Tahtakale Dükkan, Güvenilir Esnaf Platformu’nun bulunduğu tek pazar yeridir.
Herhangi bir işletme, tahtakaledukkan.comun pazaryerinde dükkan açabilmek için başvurduğunda, başvurusu onaylanmadan önce, tahtakaledukkan.com ekibi tarafından gerçek zamanlı olarak, yerinde ziyaret edilir; yalnızca uygun görülen firmalar onaylanır. Ziyaretler başvuru onaylandıktan sonra da belirli periyodlarda tekrarlanır. Dolayısıyla tahtakaledukkan.com’da yer alan her ürün, sizin yerinize gidilmiş, görülmüş, tanınmış, tanışılmış firmalardan tedarik edilir. Tahtakaledukkan.com bu yönüyle ürün ve hizmette kalite anlayışına sahip gerçel “güvenilir esnaf platformu”nun bulunduğu tek pazar yeridir.

Tahtakale Dükkan alışverişinizin her aşamasında sizi önemser.
Tahtakaledukkan.com, beğendiğiniz ürünleri alırken pratik ara yüzü ile size işlem kolaylığı sunar, alışverişin keyfini çıkarmanızı amaçlar. Sepete attığınız ürünlerin size gelmesi için ne kadar kargo ücretini ödeyeceğinizi alışverişin sonunda değil, ürünü sepete atarken öğrenirsiniz. Böylece sürpriz kargo ücretleri ile karşılaşmaz, nereye ne kadar ödeyeceğinizi her zaman bilirsiniz. Beklenmedik kargo ücretleri nedeni ile  sepetinizi yeniden düzenleme ihtiyacı hiç hissetmez, zamanınızı etkili kullanır, hayal kırıklığı yaşamazsınız. Güvenli ödeme sistemi ve 3D Secure ile alışverişinizi gönül rahatlığı ile tamamlarsınız. 

Tahtakaledukkan.com  sizin için sürekli kendini geliştirip yenilenerek, size sizi her daim farklı hissettirmeyi amaçlar…

İçerik Yanı Reklam 1