Güvenilir Online Alışveriş

Güvenilir Online Alışveriş

Cep telefonları hayatımıza dahil olduktan sonra alışverişin rengide değişti, hanelerin %96.8'inde cep telefonu var. Bkz: Türkiye istatistik kurumunun yaptığı araştırmaya göre internet üzerinden alışveriş arttı, 2014'te alışveriş yapanların oranı %30,8 iken 2015'te bu rakam %33,1 oldu. bununla birlikte düzenli internet kullanıcısı da arttı bu oran 2015'in ilk 3 ayında %94,2 gibi ciddi bir seviyeye ulaştı.

Hemen hemen herkesin zaman problemi yaşadığını biliyoruz, bu zaman probleminin önüne geçmek için en ideal çözüm online alışveriş siteleri.
'İnternette alışveriş güvenli değil' önyargısı yüzünden birçok kişi halen internetten alışverişe uzak duruyor.Gerçek hayatımızda da alışveriş sırasında sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İnterneti de gerçek hayatın bir yansıması olarak kabul edip, sorunlarla karşılaşmamak için gerekli basit tedbirleri alarak sanal alışverişin sağladığı avantajlardan yararlanabiliriz.

Peki nedir bu basit tedbirler?
İnternette alışveriş yapacağınız sanal mağaza hakkında mutlaka bilgi sahibi olun. Gerçekte faaliyet gösteren bir şirketin internet mağazası mı yoksa sadece internet üzerinde kurulmuş bir mağaza mı? 

Eminönü, Tahtakale, Beyazıt ve Sirkeci'de faaliyet gösteren işletmelerin internet ayağını üstlenen tahtakaledukkan.com tam bu noktada devreye giriyor.
Ticari tecrübelerimizin yanı sıra internet üzerinden alışveriş yapanların karşılaştıkları sorunları göz önünde bulundurarak, sisteme bir firmayı dahil etmeden önce gerekli tüm tedbirleri alıyor ve alıcıların tam güvenilir bir alışveriş yapmalarına olanak sağlıyoruz, sisteme dahil olmak isteyen firmalardan gerekli tüm ticari bilgilerin yanı sıra profesyonel saha ekibimizle firmaların bizzat yerinde tespiti yapılıyor ve sanal mağazası oluşturuluyor.

tahtakaledukkan.com sitesinde güvenilir online alışverişi sağlamak için satıcıların e-mail,telefon ve açık adresleri görünür bir şekilde olup doğrudan satıcılara ulaşma imkanı sunuyoruz.

İçerik Yanı Reklam 2